Nissan Primastar

2.0 dCi L2H1 N-Connecta - 2024 - 1.400 km

Dit is een goede keuze!

Financial Lease bedrag
O.b.v. 72 maanden
504,58 p/m
Vraagprijs Exclusief BTW € 30.945

Eigenschappen

Bouwjaar 2024
Tellerstand 1.400 km
Brandstof Diesel
Transmissie Handgeschakeld

Waarom kiezen voor ons?

  • Je auto leasen bij een vertrouwde dealer
  • Ondernemers beoordelen ons met een 4.9/5
  • Leasen zonder jaarcijfers
Gregory

Wil je ons spreken? Bel 085 7606 009 of WhatsApp mij je vraag.

Vergelijkbaar aanbod

Bereken je maandbedrag

Met de Lease Calculator van Regeljelease.nl bereken je eenvoudig het maandelijkse leasebedrag.

Vul hier je gegevens in

Voordat we de aanvraag voor de Nissan Primastar in behandeling kunnen nemen hebben we alleen nog wat gegevens van je nodig.

Foto van Nissan Primastar

Nissan Primastar

2.0 dCi L2H1 N-Connecta - 2024 - 1.400 km

Gregory

Wil je ons spreken? Bel 085 7606 009 of WhatsApp mij je vraag.

Hulp nodig bij auto leasen?

Neem voor vragen gerust contact op.

Telefoon
Geef ons een belletje.
Whatsapp
Stuur ons een bericht.

Algemeen

Bouwjaar 2024
Tellerstand 1.400 km
Brandstof Diesel
Transmissie Handgeschakeld
Onderhoudsboekjes Dealer-onderhouden
Carrosserie Bestelauto
BTW Marge BTW
Aantal deuren 5
Kenteken WE-RKBUS
Lengte/Hoogte L2H1
Kleur Wit
Laksoort Basis
Bekleding interieur Stof
Aantal sleutels 2
Aantal handzenders 1
Verbruik gemiddeld 7.2
Rookvrij ja
Nieuw/occasion Nieuw

Technische gegevens

Vermogen 96 kW / 131 pk
Motorinhoud 1.997 cc
Aantal versnellingen 6
Wielbasis 350 cm
Aantal cilinders 4
Koppel 350 Nm
Topsnelheid 178 km/u
Model van 2022-01-00
Model tot 2024-00-00
Exterieur
  • Zijschuifdeur rechts
  • mistlampen voor
  • Parkeersensor achter
  • LED koplampen
  • Elektronische remkrachtverdeling
  • Dimlichten automatisch
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Radio
  • Navigatiesysteem full map
  • Navigatiesysteem full map
  • Multimedia-voorbereiding
  • Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
Interieur
  • Regensensor
  • Tussenschot volledig
  • Elektrische ramen voor
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Cruise control
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Armsteun voor
  • Airco
  • 2 zitplaatsen rechtsvoor
Veiligheid
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Hill hold functie
  • Anti doorSlip Regeling
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Airbag passagier
  • Airbag bestuurder
  • Achteruitrijcamera
Overige
  • Navigatie-pakket
  • Fabrieksgarantie
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Dab
  • Apple Carplay/Android Auto

Omschrijving

De Nissan Primastar 2.0 dCi L2H1 N-Connecta is de ideale bedrijfswagen voor ondernemers die op zoek zijn naar een praktische, betrouwbare en comfortabele werkbus. Met slechts 1.400 kilometer op de teller is deze dieselbus uit 2024 praktisch nieuw en geniet je nog van volledige fabrieksgarantie. De Primastar combineert een robuust uiterlijk met een gebruiksvriendelijk interieur en biedt alles wat je als ondernemer nodig hebt voor dagelijkse zakelijke ritten.

  • Nieuwstaat met fabrieksgarantie (bouwjaar 2024, slechts 1.400 km)
  • Krachtige 2.0 dCi dieselmotor (131 pk) met zuinig verbruik (7.2 l/100km)
  • Ruime L2H1 uitvoering met rechterzijschuifdeur en volledig tussenschot
  • Complete N-Connecta uitvoering met navigatie, Apple CarPlay en Android Auto
  • Moderne veiligheidsvoorzieningen waaronder achteruitrijcamera en LED koplampen

Een betrouwbare partner voor je onderneming

De Nissan Primastar is ontworpen met het oog op betrouwbaarheid en functionaliteit. Met zijn 2.0 liter dieselmotor levert deze bus een vermogen van 96 kW (131 pk) en een koppel van 350 Nm, ruim voldoende voor dagelijks gebruik en transport. De handgeschakelde 6-versnellingsbak zorgt voor een directe rijervaring en draagt bij aan het relatief lage brandstofverbruik van gemiddeld 7.2 liter per 100 kilometer.

Met een wielbasis van 350 cm biedt deze L2H1 uitvoering een uitstekende balans tussen laadruimte en wendbaarheid in het verkeer. De praktische rechterzijschuifdeur en het volledig gesloten tussenschot zorgen ervoor dat je lading veilig en geordend blijft tijdens het transport.

Modern comfort voor lange werkdagen

In de Primastar N-Connecta uitvoering hoef je niet in te leveren op comfort. De cabine is voorzien van airconditioning, een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel met armsteun en verstelbare lendesteunen, en een dubbele passagiersstoel voorin. De multifunctionele stuurwielbediening geeft je eenvoudig toegang tot de belangrijkste functies zonder je handen van het stuur te halen.

Het moderne infotainmentsysteem omvat een full map navigatiesysteem, DAB+ radio en ondersteuning voor Apple CarPlay en Android Auto, zodat je altijd verbonden blijft met je klanten en je werk. De bluetooth-functionaliteit stelt je in staat om veilig handsfree te bellen tijdens het rijden.

Veiligheid voorop

Nissan heeft bij de Primastar niets aan het toeval overgelaten als het gaat om veiligheid. De bus is uitgerust met een reeks geavanceerde veiligheidssystemen, waaronder het Elektronisch Stabiliteits Programma (ESP), Anti Blokkeer Systeem (ABS), Anti doorSlip Regeling (ASR) en Hill hold functie voor veilig wegrijden op hellingen. De achteruitrijcamera maakt manoeuvreren en parkeren een stuk eenvoudiger, terwijl de parkeersensoren achter helpen schade te voorkomen.

De elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels bieden uitstekend zicht onder alle omstandigheden, en de LED koplampen met automatische dimlichten zorgen voor optimaal zicht in het donker. Dankzij de regensensor hoef je je geen zorgen te maken over het aan- en uitzetten van de ruitenwissers tijdens wisselvallig weer.

Financial lease voor ondernemers

Met financial lease kun je deze Nissan Primastar direct inzetten voor je bedrijf zonder een grote investering vooraf. Je wordt direct economisch eigenaar van de bedrijfswagen en profiteert van fiscale voordelen zoals BTW-aftrek en investeringsaftrek. Doe vandaag nog een aanvraag en ontvang binnen 15 minuten een leasevoorstel op maat. Bij Regeljelease.nl kunnen we alles snel regelen, waardoor je vaak binnen 3 dagen al in je nieuwe werkbus kunt rijden.

Neem nu contact met ons op voor meer informatie over deze praktische Nissan Primastar of vraag direct een leasevoorstel aan via deze pagina. Wij helpen je graag om deze bijna nieuwe bestelbus zo snel mogelijk in te zetten voor jouw onderneming!